29. 5. 2009

Ocenění

Filed under: — admin @ 13:21

 Cena odborné veřejnosti na 13.ročníku přehlídky propagačních materiálů TOURPROPAG v Písku

TOURPROPAG je národní soutěžní přehlídka propagačních materiálů měst, krajů a turistických regionů, která nabízí srovnání úrovně propagačních materiálů.

Zorbing a další outdorové aktivity nejsou jediné činnosti, které klub  SK Berounka,o.s. vykonává. Nemalým podílem přispívá i k propagaci Plzeňského kraje,  zejména lokality své hlavní působnosti – tj. řeky Berounky, jejího okolí a činností zde prováděných. Že propagaci dělá neméně dobře jako outdorovou činnost, svědčí i ocenění na 13. ročníku přehlídky propagačních materiálů Tourpropag, kde v kategorii leták získal nejlepší  ocenění odborné veřejnosti.diplom tourpropag

Toto ocenění nám udělalo radost nejen z důvodu dalšího zviditelnění naší  řeky Berounky, ale i z důvodu úspěchu mezi silnou konkurencí profesionálních týmů z celé republiky. Náš úspěch v této soutěži by měl navázat na snahu dalšího plzeňského sportovního klubu , který se již několik let  snaží upozornit na zatím zapomínaný potenciál řeky Berounky jak pro rekreaci, rybaření , vodáctví a další sporty, tak pro cestovní ruch jako takový. Dodnes je velký zájem u vodácké veřejnosti o letáky s legálními tábořišti na řece Berounce a o letáky s popisem sjízdnosti jezů. Zájemci si je mohou stáhnot sami z internetu ze stránek projektu Čistá Berounka- ráj turistů a rybářů .

tourpropag