22. 4. 2009

Trojkombinace zážitků

Filed under: — admin @ 7:39

Novinkou sezony 2009 byla kombinace zážitků klasického zoringu z kopce, řádění v zorbovací kouli na vodě a pokusy o překonánání zemské přitažlivosti v aqua-ballech na hladině řeky Berounky v areálu Na Rybárně.

trojkombinace

Jak víla v pohádce suchou nohou po vodní hladině a za chvíli jako prádlo v pračce při jízdě z kopce. Jedna jízda v zorbovací kouli ve dvojici a následuje řádění v aqua-ballu na řece Berounce! Kdo nejdéle odolá zemské přitažlivosti? Po projetí trasy Aqua-ballem následuje vydýchávací pauza a po ní je připraven zorbing na vodě.

Na pokyn obsluhy vlezete tunelem do zorbovací koule a připoutáte se. Pak už začne pracovat adrenalin. Po uvolnění koule na svahu vám rotování v gigantické bublině – jako novému zorbonautovi – zprostředkuje prožitek podobný stavu beztíže nebo akrobatického letu… Sotva na břehu Berounky z koule vylezete ven, jsou pro vás připraveny Aqua-bally a můžete na hladině řeky překonávat zemskou přitažlivost buď každý ve své vlastní plovocí bublině, nebo ve dvojici. Po absolvování aqua-ballu a krátkém vydechnutí pokračuje trasa v zorbingu na vodě společně v jedné kouli nebo s postupným vystřídáním.

Pro méně odvážné nebo méně fyzicky zdatné je připravena ochutnávka tohoto zážitku ve formě dvojkombinací  a to zorbingu s kopce a aqua-ballu nebo zorbingu z kopce a zorbingu na vodě

zorbing s aquaballem                     kombi zorbingy

 Poukazy na všechny výše uvedené zážitky lze získat prostřednictvím emailové nebo telefonické objednávky