17. 7. 2008

Zorbing na Berounce

Filed under: — webmaster @ 15:40

Trochu historie:

Již od roku 2005 provozoval pro své členy a jako první v ČR i pro zájemce z řad široké veřejnosti zorbing Sportovní klub Plzeň 3eCity v areálu Na rybárně – Rakolusky, u řeky Berounky mezi hrady Libštejn a Krašov. Poukazy na jízdy pro sebe i jako dárek k nejrůznějším příležitostem bylo možné objednávat v jeho  eshopu.

 

zorbing na Berounce

 

Od roku 2007 ve stejné lokalitě provozuje zorbing i náš klub, poukazy za stejných podmínek jako mají naši kolegové tj. 2 jízdy ve dvojici    a od roku 2009 i jednu jízdu ve dvojici nebo kombinace zorbingu, zorbingu na vodě a aquaballu šlo  objednávat ve stejném objednávkovém systému.

 

zorbing na Berounce objednávky

od roku 2013 jsou akce  pořádány pouze v rámci klubové činnosti, pro širokou veřejnost pouze pro předem domluvené kolektivy.

Zorbing u Prahy

Od roku 2008 otevíráme novou dráhu na zorbing nedaleko Prahy ve Vráži u Loděnic . Pro tuto dráhu se prodávaly poukazy na jednu jízdu ve dvojici a v roce 2009 i 2 jízdy ve dvojici, od roku 2012 pouze pro předem dojednané  kolektivní akce .

zorbing vráž objednávky

 

Zorbing na vodě

Od roku 2008 začínáme s provozem koule na zorbing na vodě. Jedná se o kouli bez vnitřních postrojů , které se používají pro klasický zorbing z kopce. Pro zorbing na vodě se většinou snáze vybírá vhodná vodní plocha než se hledá kopec pro klasický zorbing

 

zorbing na vodě

 

zorbing na vodě 3

 I v roce 2013  je prodej dárkových poukazů na řádění v  kouli na zorbing na  vodě či aqua-ball  aktivní , objednávky poukazů bylo  možné řešit objednávkou z našeho internetového obchodu , v současnosti jen emailem nebo po telefonické domluvě.

Poukaz obsahuje pronájem 20 minut připravené koule vhodné pro zorbing na vodě včetně proškoleného personálu. Místo konání jsou Plzeňské rybníky, Plzeňské řeky  nebo řeka Berounka.

od roku 2013 pro veřejnost zejména kolektivní akce , teambulding,

Pro předem domluvené kolektivní akce lze řešit k zorbingu doprovodný program jako je lukostřelba, vzduchová puška a pistole, nejrůznější lanové aktivity, společné lyže, chůze na chůdách, raftink, aqua-ball, aquazorbing, out-door bungee running, grilování…

V místech bez kopce, ale s vhodnou rovnou travnatou plochou lze řešit zorbing pomocí nafukovací rampy.